Vispārīgie Lietošanas Noteikumi “SIA EasyPack”

Pēdējās izmaiņas datums: 09.12.2023

1. Ievads

Laipni lūgti easypack.lv. Šie vispārīgie lietošanas noteikumi regulē jūsu piekļuvi un lietošanu mājaslapas easypack.lv sniegtajiem pakalpojumiem un saturam. Izmantojot mūsu mājaslapu, jūs piekrītat šiem noteikumiem. Ja jūs nepiekrītat noteikumiem, lūdzu, neizmantojiet mūsu mājaslapu.

2. Intelektuālais īpašums

Visi mājaslapā easypack.lv publicētie materiāli, tostarp teksts, grafika, logotipi un attēli, ir “SIA EasyPack” vai tā licencētāju īpašums un tiek aizsargāti ar autortiesībām un citām intelektuālā īpašuma tiesībām.

3. Mājaslapas lietošana

Jūs drīkstat lietot mūsu mājaslapu tikai likumīgiem mērķiem. Aizliegts izmantot mūsu mājaslapu jebkādai nelikumīgai vai krāpnieciskai darbībai.

4. Atbildības ierobežojums

Mēs neesam atbildīgi par jebkādiem zaudējumiem vai kaitējumu, kas rodas no mūsu mājaslapas lietošanas vai nespējas to izmantot.

5. Saiknes uz citām mājaslapām

Mūsu mājaslapa var saturēt saites uz trešo pušu mājaslapām. “SIA EasyPack” nav atbildīgs par šo trešo pušu mājaslapu saturu vai praksi.

6. Izmaiņas noteikumos

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas šajos lietošanas noteikumos. Jaunas versijas tiks publicētas mūsu mājaslapā.

7. Jurisdikcija un tiesību piemērošana

Šiem noteikumiem piemēro Latvijas Republikas tiesības, un strīdi tiek izšķirti atbilstoši Latvijas Republikas tiesību aktiem.

8. Kontaktinformācija

Ja jums ir jautājumi vai bažas par šiem lietošanas noteikumiem, lūdzu, sazinieties ar mums:

E-pasts: info@easypack.lv
Tālrunis: +371 29527773
Adrese: Jelgavas iela 31, Kalnciems, Jelgavas nov., LV-3016