Privātuma politika

Pēdējās izmaiņas datums: 09.12.2023

Ievads

Laipni lūgti easypack.lv, mājaslapā, ko pārvalda “SIA EasyPack”. Mēs apzināmies, cik svarīga ir jūsu privātās informācijas konfidencialitāte un esam apņēmušies to aizsargāt. Šī privātuma politika izklāsta, kā mēs apkopojam, izmantojam, pārvaldām un aizsargājam jūsu sniegto personīgo informāciju.

Personīgo Datu Vākšana un Lietošana

Mēs vācam personīgo informāciju, kas nepieciešama, lai nodrošinātu mūsu pakalpojumus. Tas ietver, jūsu vārdu, e-pasta adresi un kontaktinformāciju. Šī informācija tiek izmantota, lai pārvaldītu jūsu pasūtījumus, nodrošinātu klientu atbalstu un uzlabotu mūsu pakalpojumus.

Datu Kopīgošana un Pārsūtīšana

Mēs neveicam jūsu personīgo datu nodošanu vai kopīgošanu ar trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad tas ir nepieciešams pakalpojumu sniegšanai (piemēram, piegādei) vai kad tas ir likumīgi pieprasīts.

Lietotāju Tiesības

Jums ir tiesības piekļūt, lai labot vai dzēst jūsu personīgos datus, ko mēs glabājam. Jūs varat arī iebilst pret jūsu datu apstrādi. Lai izmantotu šīs tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju.

Datu Drošība

Mēs pieņemam stingrus drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu personīgos datus.

Izmaiņas Privātuma Politikā

Mēs paturam tiesības mainīt šo privātuma politiku jebkurā laikā. Jaunas versijas tiks publicētas mūsu mājaslapā ar atjauninātu pēdējo izmaiņu datumu.

Kontaktinformācija

Ja jums ir jautājumi vai bažas par šo privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums:

E-pasts: info@easypack.lv
Tālrunis: +371 29527773
Adrese: Jelgavas iela 31, Kalnciems, Jelgavas nov., LV-3016